فروش پیچ و مهره در اصفهان

عرضه مستقیم پیچ و مهره صنعتی در اصفهان - انواع پیچ و مهره شش گوش نیم دنده و تمام دنده استاندارد و گل درشت، پیچ و مهره های ساختمانی و سوله سازی با تنسایل مختلف بصورت آبکاری شده و سیاه در اصفهان در کوتاه ترین زمان طبق درخواست مشتریان عرضه می گردد. فروش پیچ و مهره های صنایع ماشین سازی در اصفهان، انواع استاد بولت و اتصالات صنایع پتروشیمی، آب و فاضلاب و پیچ و مهره با مقاومت حرارتی بالا در اصفهان و در کوتاه ترین زمان عرضه می شود.

جهان: فروشگاه
اصفهان: آدرس
021-55429480: تلفن
021-55429480: فکس
09121933785: موبایل
esfahan@ajaxbolt.com: ایمیل
آقای حیدری: مدیریت

وضعیت انبار پیچ و مهره در اصفهان

فروش پیچ و مهره در اصفهانبسیاری از سایزها و استاندارد های پر مصرف پیچ و مهره در اصفهان بصورت عمده تولید شده و در انبار جهت ارسال سریع به مشتریان موجود می باشد. این موارد شامل پیچ و مهره های شش گوش آهنی و خشکه بصورت سیاه و گالوانیزه و سایزهای پرمصرف پیچ آلن بصورت آهن و خشکه می باشد. پیچ و مهره های با مصارف خاص و با استاندارد های ویژه بسته به موجود یا عدم موجود بودن در انبار تهران گاهی نیاز به تولید و یا حتی واردات داشته و مدت زمان تحویل بالاتری دارند.

انواع پیچ و مهره مصرفی در اصفهان

شهر اصفهان یکی از صنعتی ترین شهر های ایران و بسیار قدرتمند در صنایع فولاد می باشد. انواع پیچ و مهره صنعتی در شهر اصفهان شامل پیچ و مهره های شش گوش در گرید های بالا معمولا بصورت سیاد و گالوانیزه در گرید های 10.9 و بالاتر و پیچ های آلنی در گرید های خشکه 8.8 و 12.9 بصورت نیم دنده می باشد. در صنایع ماشین سازی اصفهان انواع پیچ های شش گوش و آلن خشکه در سایزهای ریز و درشت مصرف بسیاری دارند. همچنین استفاده از پیچ های گل درشت و با گرید های خاص b7, b16 نیز در اصفهان به سبب مقاومت حرارتی بالایی که دارند در صنایع فولادی و معدنی کاربرد بسیار دارد. استفاده از انکر بولت ها و رول بولت ها در اتصالات بتن ها نیز در صنایع ساختمانی اصفهان کاربرد بسیار دارد. بسیاری از مراکز پتروشیمی شهر اصفهان نیز در اتصالات خود از پیچ و مهره های صنعتی بالاخص استادبولت ها در گرید های مختلف طبق استاندارد اینچی ASTM A193 استفاده می کنند.

FACEBOOK | INSTAGRAM | TELEGRAM

TEL : +982155429480
Fax : +982155401754
Email: sales [at] ajaxbolt.com
Web: www.ajaxbolt.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | AJAX BOLT AND NUT Corporation