پیچ و مهره در مشهد

شهر مشهد یکی از صنعتی ترین شهر های ایران فعال در صنایع و معادن و یکی از مصرف کنندگان بزرگ پیچ و مهره در حوزه صنایع فولاد، ماشین سازی، پتروشیمی، معادن متنوع و متعدد و با گستره بسیار در زمین ساخت و ساز بود و از این رو انواع پیچ و مهره های شش گوش در مشهد مصارف زیادی دارند. علاوه بر مصرف داخلی شهر مشهد به سبب موقعیت مرزی دارای صادرات انواع پیچ و مهره و اتصالات صنعتی نیز می باشد. شهر مشهد در منطقه ای نسبتا خشک واقع شده و بسیاری از پیچ و مهره های مصرفی بصورت سیاه یا خود رنگ و گاهی نیز بصورت گالوانیزه عرضه می شوند.

مرکز فروش پیچ و مهره در مشهد: فروشگاه
: آدرس
: تلفن
: فکس
09121933785: موبایل
sales@ajaxbolt.com: ایمیل
آقای حیدری: مدیریت

نحوه و زمان تحویل پیچ و مهره در شهر مشهد

پیچ و مهره در مشهدسایزها و گرید های پرکاربد پیچ و مهره در مشهد معمولا در انبار این شهر موجود بوده و در سریع ترین زمان عرضه می شوند. این پیچ ها شامل انواع پیچ و مهره شش گوش آهنی و خشکه کلاس های 5.6 و 8.8 در سایزهای 5 الی 36 میلیمتر، پیچ های آلن آهنی و خشکه استاندارد DIN912 میلی متری در سایز های 5 الی 36 میلیمتر، انواع استاد بولت های آهنی، فولادی و استنلس استیل از نوع اینچی طبق استاندارد ASTM A193 و در گریدهای مختلف B7, B8, B8M , B16 همراه با اتصالات مرتبط و انواع انکر بولت و رول بولت برای مصارف ساختمانی و سد سازی ها و پل سازی ها می باشند که بصورت معمول در شهر مشهد مورد استفاده قرار میگیرند. پیچ و مهره های خاص تر که تطابق زیادی با صنایع موجود در مشهد ندارند با استاندارد های ویژه معمولا از انبار تهران ارسال شده و زمان تحویل طولانی تری نیز دارند. ارسال پیچ و مهره از مشهد به کشورهای همسایه با هماهنگی از دفتر تهران صورت می پذیرد.

صادرات پیچ و مهره از مشهد به کشورهای مرزی

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر مشهد و قرار گیری این شهر در مرز شرقی کشور امکان صادرات پیچ و مهره از مشهد به کشورهای همجوار مانند ترکمنستان و افغانستان میسر می باشد. از این رو فروش پیچ و مهره در مشهد نه تنها به منظور مصارف داخلی بلکه در ابعاد گسترده تر به منظور صادرات به کشورهای همجوار نیز صورت می پذیرد. توجه به این نکته که کشورهایی مانند ترکمنستان در مرز شمالی مشهد یک کشور نفت خیر و گاز خیر بوده استفاده از پیچ و مهره را در این کشور بالا می برد. علاوه بر این در مرزهای جنوب شرقی کشور افغانستان یک کشور در حال توسعه صنعتی بوده و مصرف پیچ و مهره به عنوان پر مصرف ترین قطعه صنعتی بلا منازع است.

FACEBOOK | INSTAGRAM | TELEGRAM

TEL : +982155429480
Fax : +982155401754
Email: sales [at] ajaxbolt.com
Web: www.ajaxbolt.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | AJAX BOLT AND NUT Corporation