پیچ و مهره در تبریز

فروش و عرضه پیچ و مهره در تبریز - شهر تبریز به عنوان یکی از صنعتی ترین شهر های ایران و از تولید کنندگان اصلی ماشین آلات صنایع مختلف کشاورزی، بافندگی، تجهیزات صنعتی شامل شیر آلات، ژنراتور و مولد برق، کمپرسور، پمپ، الکتروموتور و دیگر تجهیزات صنعتی از مصرف کنندگان عمده پیچ های شش گوش و آلن می باشد. همچنین صنایع مرتبط با نفت و پتروشیمی و پالایشگاه های تبریز نیز مصرف کننده پیچ و مهره های صنعتی و استاد بولت ها می باشند. گروه صنعتی آژاکس عرضه کننده انواع پیچ و مهره در تبریز بصورت خود رنگ و یا گالوانیزه سرد و گرم و داکرومات می باشد.

: فروشگاه
: آدرس
: تلفن
: فکس
09121933785: موبایل
sales@ajaxbolt.com: ایمیل
آقای حیدری: مدیریت

پیچ و مهره های مصرفی در تبریز

پیچ و مهره در تبریزصنایع مختلف من جمله ماشین سازی، سوله سازی، نفت و پتروشیمی مصرف کننده انواع پیچ و مهره در تبریز در سایزهای مختلف به قرار زیر می باشند:
پیچ های شش گوش نیم دنده din931 و تمام دنده din933 میلیمتری در گرید های آهنی 4.6، 5.6 گرید خشکه 8.8 و فولادی 10.9 و 12.9 در سایزهای M5-M36 میلیمتر مصرفی برای صنایع ماشین سازی (معمولا گرید 8.8 و 10.9) و سوله سازی ها (معمولا گرید 10.9 و 12.9) و اتصالات نفت و پتروشیم(معمولا گرید 8.8 و 10.9)

پیچ های شش گوش گل درشت HV استاندارد DIN6914 همراه با عملیات حرارتی بصورت آبکاری شده گالوانیزه و داکرومات (معمولا در پل سازی و سد سازه و سازه های سنگین)

پیچ آلن نیم دنده و تمام دنده تولید شده طبق استاندارد DIN912 (معمولا گرید 8.8 نیم دنده برای صنایع ماشین سازی)

استاد بولت گرید های فولادی B7, L7, B16 و استنلس استیل B8, B8M برای اتصالات لوله(معمولا در صنعت آب و فاضلاب و صنایع نفت و پتروشیمی)

رول بولت هیلتی و انکر بولت (در صنایع ساختمان و سد سازی)

سفارش و تحویل پیچ و مهره در تبریز

جهت سفارش پیچ و مهره اطلاعات اصلی شامل نوع پیچ و مهره (شش گوش، آلن، استاد بولت، متری و ...) ابعاد پیچ و مهره شامل قطر و طول، جنس پیچ و مهره و گرید، نوع دنده (ریز، درشت، میلیمتری، اینچی) متریال بکار رفته (آهنی، استیل، تیتانیوم) نوع آبکاری (گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم و داکرومات) و در برخی موارد جهت تعیین نوع عملیات حرارتی استاندارد تولید (A320, A490, A325 , ..) باید مشخص باشد. علاوه بر این از آنجا که کارخانه تولیدی در تهران است جهت سفارش پیچ و مهره در تبریز زمان تحویل و مدت زمان از سفارش تا تحویل و در مواقعی تولید تحویل باید مشخص باشد. بسیاری از پیچ و مهره های پرکاربرد در سایزهای مختلف بصورت استوک در انبار تبریز موجود هستند و در کوتاهترین زمان تحویل مشتریان عزیز می شوند. در موارد خاص تر مثل استاندارد های کم مصرف پیچ و مهره ASTM و کم مصرف استاد لوات مثل استاد بولت های میلی متری نیاز به تولید و حتی واردات بوده و زمان تحویل نیز بالاتر می رود.

FACEBOOK | INSTAGRAM | TELEGRAM

TEL : +982155429480
Fax : +982155401754
Email: sales [at] ajaxbolt.com
Web: www.ajaxbolt.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | AJAX BOLT AND NUT Corporation